  • Mfr # TFP001HF15X036CH
  • Zoro # G304470711
Width
15"
Color
Ocean Swell
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HF15X036CH
Width
15"
Height
36"