  • Mfr # TFP001HF12X026SB
  • Zoro # G804466306
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
12"
Color
Peaceful Blue
Material
PVC
Shutter Design
Horizontal Slat Framed Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
TFP001HF12X026SB
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
12"
Height
26"