  • Mfr # TFP001HF15X035SB
  • Zoro # G904470647
Width
15"
Color
Peaceful Blue
Material
PVC
Shutter Design
Horizontal Slat Framed Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HF15X035SB
Width
15"
Height
35"