  • Mfr # TFP001HF15X036SB
  • Zoro # G504470979
Width
15"
Color
Peaceful Blue
Material
PVC
Shutter Design
Horizontal Slat Framed Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HF15X036SB
Width
15"
Height
36"