  • Mfr # TFP001HF15X049SB
  • Zoro # G604467398
Width
15"
Color
Peaceful Blue
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HF15X049SB
Width
15"
Height
49"