  • Mfr # TFP001HF15X057SB
  • Zoro # G104472564
Width
15"
Color
Peaceful Blue
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HF15X057SB
Width
15"
Height
57"