  • Mfr # TFP001HF18X040SB
  • Zoro # G404472363
Width
18"
Color
Peaceful Blue
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Horizontal Slat Framed Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HF18X040SB
Width
18"
Height
40"