  • Mfr # TFP001HF18X047SB
  • Zoro # G604465325
Width
18"
Color
Peaceful Blue
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HF18X047SB
Width
18"
Height
47"