  • Mfr # TFP001HF18X025MR
  • Zoro # G704475316
Width
18"
Color
Pepper Red
Horizontal Slat Framed Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HF18X025MR
Width
18"
Height
25"