  • Mfr # TFP001HF18X039MR
  • Zoro # G104471895
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
18"
Color
Pepper Red
Material
PVC
Shutter Design
Horizontal Slat Framed Modern Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
TFP001HF18X039MR
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
18"
Height
39"