  • Mfr # TFP001HF12X034PT
  • Zoro # G804470952
Width
12"
Color
Pure Turquoise
Fixed Mount
Shutter Design
Horizontal Slat Framed Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HF12X034PT
Width
12"
Height
34"