  • Mfr # TFP001HF12X039PT
  • Zoro # G204474031
Width
12"
Color
Pure Turquoise
Material
PVC
Shutter Design
Horizontal Slat Framed Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HF12X039PT
Width
12"
Height
39"