  • Mfr # TFP001HF12X058PT
  • Zoro # G704474074
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
12"
Color
Pure Turquoise
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
TFP001HF12X058PT
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
12"
Height
58"