  • Mfr # TFP001HF15X041PT
  • Zoro # G104474100
Width
15"
Color
Pure Turquoise
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Horizontal Slat Framed Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HF15X041PT
Width
15"
Height
41"