  • Mfr # TFP001HF18X034PT
  • Zoro # G804469062
Width
18"
Color
Pure Turquoise
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HF18X034PT
Width
18"
Height
34"