  • Mfr # TFP001HF12X035TB
  • Zoro # G604471623
Width
12"
Color
Raisin Brown
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HF12X035TB
Width
12"
Height
35"