  • Mfr # TFP001HF12X040TB
  • Zoro # G404474947
Width
12"
Color
Raisin Brown
Material
PVC
Shutter Design
Horizontal Slat Framed Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HF12X040TB
Width
12"
Height
40"