  • Mfr # TFP001HF12X074TB
  • Zoro # G004472152
Width
12"
Color
Raisin Brown
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Horizontal Slat Framed Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HF12X074TB
Width
12"
Height
74"