  • Mfr # TFP001HF15X048TB
  • Zoro # G004467004
Width
15"
Color
Raisin Brown
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Horizontal Slat Framed Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HF15X048TB
Width
15"
Height
48"