  • Mfr # TFP001HF15X064TB
  • Zoro # G604465134
Width
15"
Color
Raisin Brown
Material
PVC
Shutter Design
Horizontal Slat Framed Modern Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HF15X064TB
Width
15"
Height
64"