  • Mfr # TFP001HF18X056TB
  • Zoro # G204470675
Width
18"
Color
Raisin Brown
Material
PVC
Shutter Design
Horizontal Slat Framed Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HF18X056TB
Width
18"
Height
56"