  • Mfr # TFP001HF18X057TB
  • Zoro # G104471192
Width
18"
Color
Raisin Brown
Material
PVC
Shutter Design
Horizontal Slat Framed Modern Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HF18X057TB
Width
18"
Height
57"