  • Mfr # TFP001HF18X072TB
  • Zoro # G304468626
Width
18"
Color
Raisin Brown
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HF18X072TB
Width
18"
Height
72"