  • Mfr # TFP001HF12X029SG
  • Zoro # G004467998
Width
12"
Color
Seaglass
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Horizontal Slat Framed Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HF12X029SG
Width
12"
Height
29"