  • Mfr # TFP001HF15X025SG
  • Zoro # G404464375
Width
15"
Color
Seaglass
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HF15X025SG
Width
15"
Height
25"