  • Mfr # TFP001HF15X039SG
  • Zoro # G704473237
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
15"
Color
Seaglass
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Horizontal Slat Framed Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
TFP001HF15X039SG
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
15"
Height
39"