  • Mfr # TFP001HF15X051SG
  • Zoro # G104468642
Width
15"
Color
Seaglass
Fixed Mount
Shutter Design
Horizontal Slat Framed Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HF15X051SG
Width
15"
Height
51"