  • Mfr # TFP001HF18X040SG
  • Zoro # G304472371
Width
18"
Color
Seaglass
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Horizontal Slat Framed Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HF18X040SG
Width
18"
Height
40"