  • Mfr # TFP001HF18X074SG
  • Zoro # G204470125
Width
18"
Color
Seaglass
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Horizontal Slat Framed Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HF18X074SG
Width
18"
Height
74"