  • Mfr # TFP001HF15X029SM
  • Zoro # G104467041
Width
15"
Color
Shadow Mountain
Horizontal Slat Framed Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HF15X029SM
Width
15"
Height
29"