  • Mfr # TFP001HF15X055SM
  • Zoro # G104471185
Width
15"
Color
Shadow Mountain
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HF15X055SM
Width
15"
Height
55"