  • Mfr # TFP001HF12X062HB
  • Zoro # G904463878
Width
12"
Color
Sojourn Blue
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HF12X062HB
Width
12"
Height
62"