  • Mfr # TFP001HF12X069HB
  • Zoro # G104468352
Width
12"
Color
Sojourn Blue
Fixed Mount
Shutter Design
Horizontal Slat Framed Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HF12X069HB
Width
12"
Height
69"