  • Mfr # TFP001HF15X032HB
  • Zoro # G604468494
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
15"
Color
Sojourn Blue
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Horizontal Slat Framed Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
TFP001HF15X032HB
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
15"
Height
32"