  • Mfr # TFP001HF18X033HB
  • Zoro # G204468337
Width
18"
Color
Sojourn Blue
Horizontal Slat Framed Modern Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HF18X033HB
Width
18"
Height
33"