  • Mfr # TFP001HF18X035HB
  • Zoro # G604469828
Width
18"
Color
Sojourn Blue
Fixed Mount
Shutter Design
Horizontal Slat Framed Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HF18X035HB
Width
18"
Height
35"