  • Mfr # TFP001HF18X062HB
  • Zoro # G304474177
Width
18"
Color
Sojourn Blue
Material
PVC
Shutter Design
Horizontal Slat Framed Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HF18X062HB
Width
18"
Height
62"