  • Mfr # TFP001HF12X043FG
  • Zoro # G604464403
Width
12"
Color
Thermal Green
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HF12X043FG
Width
12"
Height
43"