  • Mfr # TFP001HF12X049FG
  • Zoro # G304468237
Width
12"
Color
Thermal Green
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Horizontal Slat Framed Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HF12X049FG
Width
12"
Height
49"