  • Mfr # TFP001HF15X042FG
  • Zoro # G204474536
Width
15"
Color
Thermal Green
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Horizontal Slat Framed Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HF15X042FG
Width
15"
Height
42"