  • Mfr # TFP001HF15X045FG
  • Zoro # G904464585
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
15"
Color
Thermal Green
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Horizontal Slat Framed Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
TFP001HF15X045FG
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
15"
Height
45"