  • Mfr # TFP001HF18X052FG
  • Zoro # G904467968
Width
18"
Color
Thermal Green
Horizontal Slat Framed Modern Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HF18X052FG
Width
18"
Height
52"