  • Mfr # TFP001HF18X062FG
  • Zoro # G904474072
Width
18"
Color
Thermal Green
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Horizontal Slat Framed Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HF18X062FG
Width
18"
Height
62"