  • Mfr # TFP001HF18X080TG
  • Zoro # G104474032
Width
18"
Color
Track Green
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HF18X080TG
Width
18"
Height
80"