  • Mfr # TFP001HF15X064TU
  • Zoro # G304464956
Width
15"
Color
Turmeric
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Horizontal Slat Framed Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HF15X064TU
Width
15"
Height
64"