  • Mfr # TFP001HF18X069TU
  • Zoro # G504467030
Width
18"
Color
Turmeric
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HF18X069TU
Width
18"
Height
69"