  • Mfr # TFP001HF12X046UN
  • Zoro # G804466597
Width
12"
Color
Unfinished
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HF12X046UN
Width
12"
Height
46"