  • Mfr # TFP001HF15X039UN
  • Zoro # G004473142
Width
15"
Color
Unfinished
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HF15X039UN
Width
15"
Height
39"