  • Mfr # TFP001HF18X066UN
  • Zoro # G904465186
Width
18"
Color
Unfinished
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HF18X066UN
Width
18"
Height
66"