  • Mfr # TFP001HF18X032HG
  • Zoro # G204467361
Width
18"
Color
Viridian Green
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HF18X032HG
Width
18"
Height
32"